Hodnocení uživatelů, kteří ProMan plus užívali

po dobu 2 měsíců
image2
Capture
Už jsem v minulosti zkoušel jeden nejmenovaný přípravek :) a musím říct, že ProMan je o poznání lepší. Hlavně nejsem už každé odpoledne tak strašně unavený jako dřív. Kdyby nic jiného, toto je pro mě super. Žena říká, že jsem veselejší, ale to opravdu nevím, jestli je užíváním tablet, ale kdo ví :)
Tomáš Vávra / Litvínov
5.0
image4
Obden cvičím a musím říct, že na sobě cítím více energie do cvičení. Čtyři hvězdy zato, že další balení už si musím koupit..
Kamil Fuksa / Ostrava
4.0
image6
2
Beham, cvicim, navic chodim na smeny do prace. Takze vyzkouset neco, co mi doda energii jsem stejen vyzkouset chtel. Treba si to namlouvam, ale energie mam teda rozhodne vic. Za me super.
Michal Krchut / Neuvedl
4.5
image8
Pořídila jsem pro manžela, protože si pořád stěžuje na únavu a už jsem si i myslela, že má milenku, když v poslední době nic nebylo.. Po 3 týdnech viditelné účinky, nestěžuje si na únavu a já jsem taky spokojená :)
Kamila Justová / Prachatice
4.5
image8
Cítím se rozhodně lépe, nejdřív jsem myslel, že je to placebo efekt, ale to bych nezvedal více ve fitku. Jsem typ člověka, který po 40 vyzkoušel snad vše. U promanu zůstanu, možná doplním nějakým vitamínem.
Jan Toman / Plzeň
5.0
image4
image11
I Vy můžete využít dočasné nabídky a vyzkoušet balení zdarma - platíte použe 49Kč za poštovné